Loading...
فیلتر


سبد سوپری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

سبد سوپری در واقع برای قفسه‌بندی فضاهای آشپزخانه و کابینت‌ها به کار می‌رو‌د. سوپرمارکت در آشپزخانه به شما در مرتب و تمیز نگه داشتن آشپزخانه کمک بزرگی می‌کند و می‌توانید وسایل بیشتری در آشپزخانه خود جای دهید.

شما می‌توانید خوراکی‌های مختلف، نوشیدنی‌ها و وسایل نظافت و خرده ریزهای آشپزخانه را در سوپرمارکت مرتب نگه دارید.

تنوع موجود در مدل و سایز سبدهای سوپری، امکان قرار دادن آن‌ها داخل کابینت‌هایی با ابعاد متفاوت را فراهم می‌سازند. برای مثال اگر فضای کم عرض و عمیقی برای سوپرمارکت در اختیار دارید که دسترسی به قسمت انتهایی آن سخت و دور از دسترس است، از قفسه‌های کشویی استفاده کنید. با نصب قفسه‌های ریلی می‌توانید با بیرون کشیدن یک کشو به همه وسایل آن دسترسی پیدا کنید.

انواع سبدهای سوپرمارکتی: (انواع مدل)

1.سبد سوپری ریل وسط

در این نوع سبد دو ریل در دو طرف سبد قرار دارند، به همین دلیل بسیار روان است و به راحتی می‌توانید آن‌ را حرکت دهید. سبدهای ریل وسط برای رفع نیازهای افراد مختلف در یونیت‌های ۲۰ تا ۶۰ ساخته شده است. ریل‌های این نوع سبد اصولا از نوع ساچمه‌ای است و تحمل وزن نسبتا بالایی را دارد.

2.سبد سوپری ریل پهلو

این سبدها فقط در یک طرف به ریل مجهز هستند، به همین دلیل به کف یا سقف کابینت متصل نمی‌شوند و اصولا فقط به یک سمت کابینت متصل می‌شوند به همین دلیل جای کمتری را در کابینت می‌گیرند. نکات دیگری نیز در خرید این سبدها وجود دارد، برای مثال جهت باز شدن درب کابینت. از آن جایی که این سبدها بیشتر برای مواد شوینده کاربرد دارد و در کابینت زیر سینک نصب می‌شود، جهت لگن سینک نیز تاثیرگذار است.

3.سوپر کنج‌ها

کابینت‌های کنج در اکثر آشپزخانه‌ها وجود دارد. مشکل این کابینت‌ها دسترسی سخت به وسایل انتهای کابینت است. برای استفاده بهینه از این بخش می‌توانید سوپرکنج خریداری کنید.

برگشت به بالا