Loading...
فیلتر


جا کفشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در آپارتمان‌های کوچک امروزی فضای کمی در اختیار ما قرار دارد، بنابراین باید از این فضا به بهترین شکل استفاده کنیم. یکی از وسایلی که برای صرفه جویی در فضای خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، جاکفشی است زیرا تعداد زیاد کفش‌ها و پیدا کردن جای مناسب و نظم دادن به آن دشوار است و جاکفشی مانع از شلوغی و بهم ریختگی کفش‌ها می‌شود. انتخاب جاکفشی مناسب اهمیت زیادی دارد و اگر در انتخاب آن دقت نشود، موجب اشغال فضای اضافی می‌گردد و دکوراسیون خانه را ناموزون نشان دهد. 

جاکفشی‌های داخل اتاق‌خواب و کمد: این جاکفشی‌ها در ابعاد و مدل‌های مختلف طراحی و ساخته می‌شوند که علاوه بر فضای کمی که اشغال می‌کنند، به چیدمان و زیبایی اتاق شما نیز کمک می‌کنند.

جاکفشی‌های طبقه‌ای زمینی

یکی از متداول‌ترین جاکفشی‌هایی است که در کنار درب ورودی خانه‌ها یعنی جایی که بیشترین رفت و آمد را دارد قرار می‌گیرد و کفش‌ها روی طبقات آن گذاشته می‌شوند. این جاکفشی‌ها یک انتخاب مناسب برای قرار دادن کفش‌هایی است که دائما مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شلف جاکفشی 

شلف‌های جاکفشی مانند یک قفسه کتابخانه کوچک هستند که در ارتفاع پایین نصب می‌گردند. این نوع جاکفشی به شما این امکان را می‌دهد که به هر تعداد که می‌خواهید، شلف برای قرار دادن کفش‌های خود نصب کنید. بسته به این که چند جفت کفش داشته باشید، تعداد شلف‌ها و اندازه آن‌ها می‌تواند متغیر باشد. ساخت شلف جاکفشی در خانه بسیار ساده است. اگر چوب مناسب انتخاب کنید و در اندازه‌های درست برش بزنید، می‌توانید شلف‌های زیبا و کاربردی بسازید. همچنین نوع فلزی این شلف‌ها نیز در بازار موجود است که به راحتی روی دیوار نصب می‌شوند.

جاکفشی تاشو 

اگر تعداد کفش‌هایتان زیاد نیست، یک جاکفشی تاشو می‌تواند محل مناسبی برای قرار دادن آن‌ها باشد. این نوع جاکفشی‌ها دارای لولاهایی هستند که به شما اجازه می‌دهند، قفسه را صاف یا جمع کنید. جاکفشی تاشو، فضای کمی را اشغال می‌کند و برای خانه‌های کوچک بسیار مناسب است. این نوع جاکفشی نیز در دو مدل فلزی و چوبی ساخته می‌شود.

برگشت به بالا