فیلتر


جای شلوار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

امروزه استفاده‌ از اکسسوری‌ها به منظور استفاده‌ی بهینه و کارا از فضای خانه امری مهم تلقی می‌شود که به دنبال این نیاز، طراحان برای حل کمبود جا و به هم ریختگی محیط، دست به طراحی انواع اکسسوری می‌زنند.

شلوارها از دسته لباس‌هایی هستند که نگه‌داری و حفظ آن‌ها نیاز به توجه کافی دارد. مثلا بعضی افراد شلوار را تا کرده و در کشو می‌گذارند، ولی هنگام انتخاب کردن مجبور می‌شوند تمام آن‌ها را بیرون بیاورند تا شلوار مد نظر خود را پیدا کنند. از طرف دیگر میله‌های نازک رخت‌آویز نیز باعث ایجاد خط روی شلوار می‌شود. بنابراین جا شلواری یکی از پرکاربردترین تجهیزات کمد دیواری‌ست که این روزها به ‌منظور چیدمان بهینه‌ و در دسترس بودن شلوارها در مدل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود.

جا شلواری ریلی دارای میله‌هایی ضخیم جهت نگه‌داری شلوارها بدون ایجاد خط است و به دلیل داشتن ریل به‌ آسانی حرکت کرده و شلوار موردنظر شما بدون دردسر در دسترس شما قرار می‌گیرد.

جا شلواری ریلی معمولاً در دو سایز 60 و 90 سانتی‌متری و عمق 48 سانتی‌متر عرضه می‌شود و باید در فضایی نصب شود که شلوار در حالت آویزان قرار گیرد و به کف کمد دیواری برخورد نکند.