Loading...

انواع رگال

کاربرد رگال

  • به دلیل کوچک شدن کمد دیواری‌ها و فضای کم آن‌، جا دادن و مرتب نگه داشتن لباس‌ها بسیار دشوار شده است. استفاده از رگال و انتخاب مناسب‌ترین مدل آن برای قرار دادن لباس‌ها، تا حد قابل توجهی مشکلات را بر طرف می‌کند.
  • رگال لباس به شما کمک می‌کند تا لباس‌های تمیز و مرتب و اتاقی منظم داشته باشید و هنگام رفتن به محل کار یا مهمانی لباس مد نظرتان را به راحتی پیدا کنید.
  • علاوه بر این، امروزه رگال‌ها با طراحی‌های زیبا و متنوعی که دارند می‌توانند ظاهری زیبا به دکوراسیون داخلی اتاق شما بدهند.

                     

رگال ثابت

رگال ثابت، بهترین نوع برای مصارف خانگی یا محل کار است. این رگال به صورت غیر متحرک روی زمین قرار می‌گیرد. تعدادی از این نوع رگال‌ها دارای چرخ هستند که در جا به جایی به شما کمک می‌کند.

                         

رگال گردان

این رگال بیشتر در بوتیک‌ و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. رگال فروشگاهی دارای تعدادی شاخک همراه با گیره است که برای آویزان کردن تعداد لباس‌های زیاد کاربرد دارد.

رگال دیواری

این مدل از رگال به دلیل اندازه کوچک و جمع و جورتری که دارد برای استفاده در محیط‌هایی با فضای محدودتر، گزینه مناسبی است. نوع دیواری روی هر سطحی قابل نصب است ولی حجم قرار گیری لباس‌ در آن نسبت به رگال فروشگاهی یا رگال خانگی ثابت، کمتر است.

            

رگال سقفی

این رگال به سقف وصل شده و از آن آویزان می‌شود. رگال سقفی مدل‌های مختلفی مانند رگال سقفی میله‌ای، دایره‌ای و گلدانی دارد.

                         

رگال آسانسوری

  • در کمدهای دیواری با ارتفاع زیاد، همیشه مشکل هدر رفتن فضا وجود دارد. زیرا اگر لباس‌ها بالا قرار بگیرد، دسترسی به آن مشکل است و اگر در قسمت پایین‌تر قرار بگیرد فضای بالای کمد بلااستفاده می‌ماند.
  • رگال آسانسوری راه‌حلی برای این مشکل است. در وسط این نوع رگال، یک دستگیره وجود دارد که می تواند رگال را دقیقا جلوی دست شما بیاورد و در ارتفاع دلخواه متوقف شود و بعد از آویزان نمودن لباس‌های خود، به کمک همان دستگیره، رگال را به سمت بالا هل داده تا به آرامی در جای خود قرار گیرد.

                          

رگال میله‌ای

  • اگر به دنبال رگالی هستید که کارایی و قیمت مناسبی داشته باشد و در عین حال دارای ظرافت و زیبایی باشد این رگال بهترین انتخاب برای شماست.
  • رگال میله‌ای دو نوع ایستاده و سقفی دارد که باید بر اساس نیاز خود مدل مناسب را انتخاب کنید.

.هیچ مطلبی یافت نشدبرگشت به بالا